| Cadillac a întrebat:

Sa prezint situatia: vreau sa cumpar pentru jocul metin2 yang de la boti.Am gasit o oferta frumoasa pe site-ul "www.igpard.com",acuma vine intrebarea.A mai cumparat cineva de acolo? Daca da va rog frumos sa imi spuneti si mie pasii pe care i-ati urmat si daca sunt de incredere!

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Chestia aia e fake man iti da un FAKE!
Nu are rost sa cumperi dar daca nu ai pe ce arunca bani fa-o

| Cadillac explică (pentru Vendetta47):

Ai cumparat tu de esti asa sigur ca e o inselatorie? Acest site exista de ani buni... s-ar fi facut ceva daca atata lume ar fi fost inselata.