| MRS005 a întrebat:

Sal TPU cand intru in c.s Bestial nu-mi apare nimic doar imaginea

6 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Te referi ca nu iti apar "New Game","Find Server", etc. e foarte simplu ai de downlaodat ceva:

http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php

(dai pe Download-de langa "Titlu fisier")

Dupa care copii aceasta fila in cstrike/resource si dai "yess to all/copy andr replace/copiere si inlocuire" cum iti apare tie.

Daca ai probleme lasa-mi un raspuns!

| GalaxyPegasus a răspuns (pentru Magnifico):

Am incercat si eu dar tot aia imi apare la CarbonCs V1.2
Alt ceva nu mai exista?
Dau Funda!

| Magnifico a răspuns (pentru GalaxyPegasus):

Schimbi Gamemennu.res asta e singura solutie.

| GalaxyPegasus a răspuns (pentru Magnifico):

Ce e Gamemennu res unde are ce e profram Gamemennu

| Magnifico a răspuns (pentru GalaxyPegasus):

Gamemennu.res este un config ce include comenzile meniului (New Game,Find Server, Change Game, Options, Quit)
Il gasesti in folderul jcoului (CS) in cstrike/resource.
Este nevoie sa il stergi pe ce lde aici si sa scoti un altul de pe internet.
Nu este un program, daca ai sa intri unde am specificat mai sus ai sa vezi ce este (un config).

| GalaxyPegasus a răspuns (pentru Magnifico):

Ce tot spui ma incapatanatule
ca nu merge