| Petarda_Bunicu_2001 a întrebat:

De ce cand intru pe cs apare imaginea si dupa se stinge?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

- Poate PC-ul nu face fata
- Poate fisierele jocului sunt corupte ( in cazul asta ar trebui o reinstalare a jocului ).
- Poate Gaben a hotarit sa nu te mai joci
- Etc.

S-a mai intamplat problema asta? E prima data?
Jocul functiona inainte?
Apare vreun mesaj de eroare?

| Petarda_Bunicu_2001 explică (pentru PainTech):

Nu! Dar calculatorul duce GTA V in 60 fps si nu duce cs 1.6? Si pana inainte sa reinstalez windowsu mergea dar acum nu mai merge... apare pe mijloc imaginea de la cs mica si apoi dispare si nu se deschide.

| PainTech a răspuns (pentru Petarda_Bunicu_2001):

Deci e vorba de cs 1.6 ( mă gândeam la CSGO ). Și eu am avut o problema asemănătoare cu cs 1.6 pe Windows 10 (înainte mergea perfect ), nici astăzi nu am reușit să îi dau de cap.
Încearcă să rulezi jocul in modul de compatibilitate, dar mă îndoiesc că o să ajute.