| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU care m-ar putea invata si pe mine cu sa modific gta sa pentru a face drifturi. ca am vazut pe you tube ca ar trebui modificat ceva da n-am inteles ca era in spaniola si intrebarea mea e k daca mere se fac drifturi si cand joc cu but n doar pe servere.

Acesta e videoclipul : http://www.youtube.com/watch?v=TwNSkUGkD5k

1 răspuns:
| MegaHacker a răspuns:

Nu am nevoie de el trebuie sa iti bagi masini si este munca pentru gta 5 trebuie imagine masinile pe care le vrei daca esti hacker e simplu dar cand esti gamer e greu dar ai noroc eu sunt si una si alta si trebuie sa cauti pe youtube masinile site-urile pentru ca e greu altfel. deci cauta pe youtube a daaaa poti cauta niste magazine cu masini poti sparge geamurile sau sa intri pe usa ei o masina (eu am ales gt 500) si pleci...