| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal TPU care versiune de windows 7 e mai buna ultimate sau professional. DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ionut2014 a răspuns:

ROBBYSHOW eu zic sigur ca windows 7 professional e mai bun il am si eu si nu am avut probleme cu el de 6 luni! FUNDA?

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Iti zic sa iei ultimate.Are 2 chesti in plus fata de profesional:bootarea de pe virtual disk si Schimbarea limbii interfeţei.http://www.go4it.ro/......7-5026472/ daca vrei sa afli mai mult

| Moon4Lord a răspuns:

Ultimate e mai nou si mai bun, professional e mai vechi si nu are multe chestii

| Fanu23 a răspuns:

Ultimate e mult mai bun decat profesional.
1.Este ultimate asta inseamna ca are mai multe adaugate decat profesional-ul
2.bootarea de pe virtual disk Schimbarea limbii interfeţei