| Alien a întrebat:

Care este diferenta intre versiunile de windows 7 enterprise, ultimate, starter, professional, homeBasic, homePremium(mai sunt si altele?) si care este cea mai buna versiune, eu am pe pc windows 7 ultimate am facut o alegere buna?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Ultimate e cea mai complexa versiune, deci dupa parerea mea si cea mai buna!

5 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Cea mai buna alegere.Asta am si eu de 1 luna si nu s-a stricat nimic(eu instalez, dezinstalez, reinstalez)

| Cristina20143 a răspuns:

Daca ai un pc buna si iti merge cu usurinta windows 7, da este o alegere foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu am pe pc window7 eneterprise. este buna aceasta versiune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 Ultimate este versiunea cea mai completa, deci ai facut o alegere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun windows 7 ultimate daca vrei sa ia toate programele de la windows si daca ai ram de cel ptin 2 gb dar daca vrei un wind 7 cu resurse mai putine incearca homepremium