| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal TPU care versiune de windows 7 e mai buna ultimate sau professional. DAU FUNDA.
As dori una din cele 2

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU e mare diferenta intre ele dar totusi pentru uz personal e mai bun Ultimate! Bafta!

| al3xander a răspuns:

Ultimate si professional sunt versiuni pentru firme si contin o gramada de functii pe care nu le vei folosi niciodata. de exemplu au functia pentru a te loga in "Active Directory" dintr-o retea, lucru de care sigur nu ai nevoie. eu iti recomand Windows 7 Home Premium x64.

| DarkRedSmoke a răspuns:

Mie imi place ultimate... deci ultimate

| TzaganuDeLa402 a răspuns:

Ultimate e mai bun daca vrei performanta in jocuri si multitasking