| Anghelescu_Andrei_1990 a întrebat:

Caut si eu un joc cu animale salbatice in savana.
EXP:Sa iti dea sa alegi tu ce animal vrei sa fi din savana si apoi sa iti faci un fel de haita si sa te duci sa iti cauti hrana in savana.
Ceva de genubig grin. Daca stie cineva in joc asemanator cu asta lasati numele deoarece care imi da cel mai tare joc asemanator cu asta primeste fundabig grin.MS

2 răspunsuri:
| Darius11smecherul a răspuns:

Buna.Acest joc nu este chiar cu haite si chesti dar esti distractiv:Madagascarrrr game

| Anghelescu_Andrei_1990 explică:

Man dar eu caut un joc cu animale cum este in viata realabig grin