| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Aveti animale de casa? Si daca da ce fel de animal? Cel care are cel mai tare animal de casa primeste funtita! Daca nu si vot!

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

WowsmugBuna intrebare:X Pay eu am 2` catselushe:Bodutsa si Panda, 2 pisicutselove struck Felix si Otilialaughinglove struck Albe mari si frumoase!love struck Si surpriza@! Mami mi-a luat de ziua mea o broscutsa tsestoasa tare dragalasa!love struck Si o iguana imensa!love struck Ce dulci issS!love struckNu`mi pasa daca imi dai funda sau nu!love struck Dar imi ador iubirile!blushinglove struck

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Eu am animal de casa, am o iguana.

| BulinutzaMov_6486 explică:

Hei buna dreamgirl16 ai animale super mie imi plac in special felinele!love struck

| BulinutzaMov_6486 explică:

As vrea sa iti dau funtita dreamgirl16 dar nu stiu ce are nu imi arata funtita si ma enertveaza ce sa fac?

| FlorenceVi a răspuns:

Hamster, "Zuppy" love struck

| Andreea_5823 a răspuns:

Pai,eu am o broasca testoasa mica, si o iguana! mm astep fundita

| Andreea_5823 a răspuns:

Am o iguana. funda?