| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU caut un server cs 1.6 simplu mod zombi adica gloante infinite ai 2 lasere fara pack(ammo) ca e nasol funda care e cel mai bun

Răspuns Câştigător
| JohannesZu a răspuns:

Zm.freakz.ro:27015

sau.

zp.gfzone.ro:27015

26 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma,unii cu eperienta, altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita,multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe server.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe respawn.pgz.ro e un nou server de cs 1.6

| alin_9439 explică (pentru TudorAlexandru):

Copil copac am zis server zm nu respawn

| TudorAlexandru a răspuns (pentru alin_9439):

Intra pe 86.105.27.231:27015 se fac ammo repede, se salveaza singure si ai si multe EXTEA ITEMS. se cauta admini Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com. e pe ammo. dar daca vrei te invat eu sa joci

| Pisikk a răspuns (pentru TudorAlexandru):

Bine ma cheama alex galaction si as fi incantat

| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe 178.157.85.244:28015 se fac ammo repede, se salveaza singure si ai si multe EXTEA ITEMS. se cauta admini Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro ca s-a redeschis sau zp.gogames.ro.

| flavyx a răspuns:

Zm.csforce.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.silentzone.ro,zm.silentzone.ro,zm.joinet.ro.

| flavyx a răspuns:

Connect zp.gogames.ro e amo fast: 1 amo = 15 dmg.

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.devil.ro.

| Melintealin08 a răspuns:

Connect 89.39.14.84 Cel mai fain sv de Zombie din lume debia deschis care a fost pe locul 22 din lume!
Pentru mai multe vizitati forumul www.csarea.ro

| Adutzu_Aditzu_1998 a răspuns:

Zm.wtfcs.com ai 4 lasere nu 2

| Lorchelu a răspuns (pentru 26cristi26):

Zpx.playarea.ro avem 20 de levele zm si human ammo se face la 100 damage 6 modele de oameni care nu ati mai vazut niciodata! Si cel mai important dam 4000 de ammo la nou veniti!

| Andreea213133 a răspuns (pentru Lorchelu):

Nu merge

| Zsolti_Csaki_1999 a răspuns (pentru Lorchelu):

Da nu e bun

| EvilzTheBeast a răspuns:

Zm.evilzcs.ro-IP 89.40.233.31:27015

ze.evilzcs.ro-IP 89.40.233.34:27015
serveru de ZM contine 4 CLASE de zombie 2 Lasere si PARASUTA. fara alte PLUGINURI server CLASSIC

| Pisikk a răspuns:

Zm.cs16.ro e super tare

| B0B014 a răspuns:

89.46.223.222:28015 Cel mai tare servar

| robertconstantin27 a răspuns:

Aici puteti gasi date despre servar http://play.celife.ro/server.php?id=21690.
Numele servarului zm.j2p.ro
Ip servarului 93.119.26.190

| XplB a răspuns:

Connect Zp.Olds.Ro IP - 89.33.242.204:27015
Cel mai bun server de Zombie Plague!
Suntem in cautare de Admini/Sloturi/VIP.
Va asteptam cu o cerere aici: http://olds.ro/forum/index.php?/forum/871-cerere-admin-slot-vip/
Server-ul este de o foarte mare calitate.
Creditele(Ammo) se fac foarte repede si ai din start 30 pe care ii poti baga in banca, banca salveaza ammo in permanenta.
Avem arme noi, pluginuri noi, mape noi si gloante infinite.
Pe server nu exista lag si nici buguri.
Ne gasiti la:
ID - nemernicu_x28@yahoo.com zp_olds@yahoo.com
Skype: alexandru.radu74
Facebook: https://www.facebook.com/PglOldsRo-301535036669975/timeline/
Forum - http://olds.ro/forum/
Va asteptam!

| alexutzuroma1995 a răspuns:

Uite sv aici carani.pgz.ro