| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce parere aveti da mias baga 2 gb ram pe langa astia care ii am acum adica 2 ar merge mai mine bft 4 nfs rivals....pe langa asta mai am ati hd 6670 1gb ddr5 si procesor Intel dual core 2, 4! http://www.youtube.com/watch?v=cEjoEhthuMY uitati aici un pc aproape la fel ca al meu numai ca are 4 gb ram si ii merge bft blana! Deci...

2 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Placa video e destul de decenta nu vei putea rula jocurile la High sau Ultra dar le vei putea juca bine pe low. cat despre memoria ram daca vrei sa iti bagi o placuta noua in Pc trebuie sa fie de la aceeasi frima si sa fie aceeasi serie altfel cele doua(sau mai multe) placute nu vor fi compatibile

| lpavel a răspuns:

Nu! Nu ti-ar merge mai bine ca ai placa video slaba!
Cel mai important la jocuri e placa video, deci ar trebui sa ai o placa de 2gb asa ar merge si cu 2 gb rami! Bafta!