| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

ce parere aveti daca mi'as mai baga 2 gb ram, momentan am 2 gb ram procesor 2, 4 dual core placa video 6670-1 gb ddr5, mi'ar merge mai bine jocuri precum bf4, Ac4,nfs rivals? Pls dau fundawinking!

1 răspuns:
| zoltan119 a răspuns:

Pai nu strica niciodata sa ii bagi memorie ram dar daca vrei sa joci jocurile enumerate atunci mult mai important este procesorul care la dual core este destul de inapoiata. Iti sugerez sa pui in el cel putin un procesor quad-core sau un Intel i5.