| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce parere aveti daca mi-as baga inca 2 gb ram ar merge mai bine bft 4, nfs rivals, momentan am 2gb ram placa video ati hd 6670 1gb ddr5 si procesor Intel dual core 2, 4 ghz! Zic asta fiindca am vazut un clip pe net care are 4gb ram si procesor Intel dual core si placa video ati hd 6570 mai slaba ca a mea si ii merge mult mai bine ca la mine http://www.youtube.com/watch?v=zEFy6RwWoDg! Deci ce parere aveti dau FUNDA....Pls

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Da e foarte bun si merita sa incerci si asta daca tu ai vazut asta la altcineva, in principal eu stiu ca e problema la placa video dar la tine nu cred ca se pune problema, si sunt cam putini 2 gb zic eu, acuma vezi tu.