| DieHarD a întrebat:

Cine imi zice si mie niste metine in care sa gasesti posedata asa cam ca pe ro dar sa nu fie hammer, poate fi pvp dar nu hammer orice fel si sa poti sa faci usor arme de 80big grin

3 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Noi oamenii nu vorbeste ca tine, LoL, hobsedatule cate jocuri ai jucat la viata ta? Poveste,grafica,personaje, ceva! Metin e un joc inventat pentru maimute parerea mea! Joaca si tu Hitman,Dishonored, Prototype, sa te mai culturalizezi cu o poveste din viata unui asasin, razbunare, muzica, un joc care nu are atat de multe Bug-uri ca pe metin, crede-ma am jucat pana la lvl 45 razboinic, daca ma intrebi 2 lucruri despre metin eu nu ti le stiu, uiti daca nu joci 1-2 ani! Tu faci cum vrei! Daca te decizi sa joci jocuri normale: https://www.facebook.com/pages/Skidrowgames/131289863721593 (ai descriere,nota, poveste, personaje, download, etc.)

| DieHarD explică:

1.Hobsedat esti tu, 2.pe langa metin mai joc si WoW(pentru stiinta ta World of Warcraft cel mai jucat mmorpg de pe glob), 3.Joc metin de plictiseala, 4. M-am saturat de atata prototype hitman call of duty, asassin creed...

| DieHarD explică:

Daca tot mi-ai adus aminte de jocuri "adevarate" macar zi-mi si mie niste jocuri bune, far assassin creed, hitman, si prototype, sunt de accord metin e banal dar e bun cand nu ai ce face