| OneReason a întrebat:

Sal TPU cum cumpar un joc pe steam am incercat cu paysafe, an bagat codul pe pagina oficiala si dupa ce am bagat codul in steam sa cumpar un joc imi spune ca e deja folosit.

Răspuns Câştigător
| BRAGA03 a răspuns:

Vezi daca mai ai bani pe PSC, du-te la site-ul oficial PCS si dai "interogare cont" si vezi daca ai suficienti bani pe el ca sa cumperi acel joc. Daca mai ai probleme te rog sa lasi comentariu aici.

| OneReason explică (pentru BRAGA03):

Da inca mai am bani dar nu stiu de ce imi spune ca contul de paysafe este blocat. ce pot sa fac sa-l deblochez?

| OneReason explică (pentru BRAGA03):

Da inca mai am bani dar nu stiu de ce imi spune ca contul de paysafe este blocat, Contul dvs. my paysafecard a fost blocat pentru tranzacţii din motive de securitate. Extindeţi-vă statutul la Unlimited pentru a vă confirma identitatea şi apoi luaţi legătura cu echipa noastră de service la info.ro@paysafecard.com! asta imi spune

| Dinca_Alex_1994 a răspuns (pentru OneReason):

CE ai facut in cazul asta? Astept raspuns.

4 răspunsuri:
| BRAGA03 a răspuns:

Nu stiu, scuze.