| RobertKilleur a întrebat:

Sal tpu.Cum pot pe youtube cand pun un video cu un joc sa opresc videoul cand termin de jucat, adica sa nu mai dau si la desktop?

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Pai cred ca filmezi cu fraps.la fraps trebuie sa apesi F9 cand termini si se opreste si filmarea.
P.sbig grinaca vrei sa imi dai funda nu imi da intra pe profilul meu si du-te la channelul meu de youtube da cateva likeuri.

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Dar cum pot pune si o pozal a video cu jocul? Adica sa nu arate o scena din joc

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Pai cand il incarci pe yotube ai acolo custom thumbnail sau ceva de genu si de acolo te da in pc-ul au de unde itit algei poza.

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Eu am youtube in romana si nu apare custom thumbail.Ma ajuti?

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Http://www.youtube.com/watch?v=E2o02EsiXSM&feature=youtu.be uite aici un link cu tutorial complet cum sa puloadezi un videoclip.

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Ms mult! Poate te uiti si la canalul meurolling on the floor/Ela profilul meu

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Incearca sa pui jocuri mai necunoscute si ineteresante

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Cum ar fi max payne 2 sau serious sam? Sau Zven =0. Vrei sa fim prieteni?

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Da

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

M-am abonat si eu la canalul tau.Cati ani ai? 11?

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Tot n-a mers.Acolo la custom thumbnails imi da poze din joc nu pot adauga eu!

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Ma ajuti? Este vreo setare?

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Da id de skype

| RobertKilleur explică (pentru MrWanted):

Nu mai e nevoie.Era o setare pe care nu o aveam eu valida.Acum merge.Ms

| MrWanted a răspuns (pentru RobertKilleur):

Npc

15 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

Eu iti zic sa randezi cu Camtasia Studio 8
daca nu randezi cu programul asta.
Si la sfarsit selectezi partea unde dai la desktop, dai click dreapta pe partea selectata si stergi.
Si iti propun sa filmezi cu Fraps pentru ca trebuie sa dai F9 ca sa incepi sa filmezi si sa termini.
Succes!