| JoinTu a întrebat:

Sal TPU de cand joc Wolf Team si tot ma macina o intrebare: Wolf Team e pe lvl (la fel ca metin, 4story...), daca da, cum pot afla ce lvl am?

3 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Stii...e prin semne uitate sus si o sati arate de exemplu o linie...un fel de gura zambareata cu 4 lini cu 2 cu 1(liniile pot fi si in sus si in jos)ca sa stii.Simplu!

| George_Raresh_1996 a răspuns:

Ceva de genu. numai ca sunt Rank-uri big grin ca la politie, ceva de genu XdTh3Wolfra, ma gasiti in joc")