| Capone5556 a întrebat:

de ce am lag la metin cand misc din mouse?(asa mi se intampla la toate metinele de o vreme) funda

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

E din cauza PC-ului, incearca sa ichizi cat mai multe programe din Task Manager pentru a nu mai avea lag pe mt2, inchide de exemplu utorrent-ul, internetul, antivirusul(sa il pornesti dupa ce te joci), winamp etc.Si daca mai iti face lag fai un scan la tot PC-ul sau stergel bine de praf la Procesor si Rami

1 răspuns:
| TheRoberth a răspuns:

E de la PC, este posibil sa ai virusi sau e de la mouse...