| Edyshk2013 a întrebat:

De la un rand de vreme imi tot scade spatiul din c radical adica vreo 500 mb pe ora, fara sa descarc nimic.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-au descarcat update-uri! Cred ca pana acum s-a oprit, daca nu, se va opri curând! Bafta!

| SnowBal a răspuns:

Fii atent... apasa pe Start adica jos colt stanga big grin. si acolo unde poti scrie dupa programe si file scrie %temp%... in acel folder sterge absolut tot ce este acolo daca mai raman doua - trei document files nu conteaza. Spune-mi daca s-a rezolvat.

| xr0sioRx a răspuns:

Descarca si ruleaza CClear. Mie mi-a golit 5 gb.

| Homoranu_Ottavio_1970 a răspuns:

Curata hardul si sterge backup-ul pe care Windows il face singur