| EDUARDX2000 a întrebat:

Buna, imi scade spatiul pe pc in fiecare zi cam 1-2 gb si cand intru pe jocuri 1-3 gb cand stau intre 10-30 min, fara sa descarc update-uri sau sa instalez ceva, ce ar putea fi si cum se poate rezolva sau sau daca se opreste singur sau se va opri.
Plsss

Răspuns Câştigător
| DaniTIRB a răspuns:

Malware sau prea mult temporary-trash. Apasa Win+R, scrie " %temp% " si da-i OK. Dupa aceea sterge tot ce e in acel folder. Alea sunt fisiere temporare pe care aplicatiile le folosesc si dupa aceea le parasesc. Daca asta nu rezolva problema, reinstaleaza windows-ul.

1 răspuns:
| Mihăiță234 a răspuns:

Ai viruși