| MiculPrintz a întrebat:

SaL TPU! Deci am si eu o problema cu cs-ul...De fiecare data cand intru in el si dau sa ma conectez pe un server, sau sa joc cu boti se incarca si pe urma ma scoate zicand:"Falied to connect server game"...L-am dezinstalat si l-am reinstalat la loc si nu mere si am incercat si mai multe cs-uri nu numai 1 singur sa zici ca ala sa aiba vreo defectiunesad

3 răspunsuri:
| Nicusorrr a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau.

| SongokuJR a răspuns (pentru Nicusorrr):

Asta e contul lu varamiu are 8 ani nu prea o sa inteleaga ce ii zicilaughing

| MiculPrintz explică (pentru SongokuJR):

De unde stii tu ca nu o sa inteleg vere? Hai ca ma enervezi acu:@