| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
doresc sa ma apuc de minecraft si nu inteleg dc nu imi merge.
intr-adevar nu am cel mai performant pc din lume, dar m-am uitat pe gamedebate si ar trebui sa mearga

am procesor amd sempron 3200+ 1. 8GHZ
1gb ram
placa video nVIDIA geforge fx 5500 256mb

deci spuneti-mi si mie ce componenta nu e buna(in afara de toaterolling on the floor )

4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Roaga un prieten care joaca minecraft sa intre in start-->run-->%appdata%-->sa arhiveze. minecraft-ul sa ti-l dea apoi tu sa intrii in Start-->run-->%appdata%-->dezarhiveaza acolo folderul. minecraft care ti-l a dat prietenul tau(nu ce e in folder ci folderul)

| DjAbstraktw a răspuns:

Sallut uite 1) nai java
2) Iti dabad video ....etc
3) ai windows 7
Zi una din astea 3 si iti zic ce tr sa faciwinking

| NewTerminator explică (pentru DjAbstraktw):

Am java
n-am 2 si n mai stiu de unde sa-l descarc.
da-mi link

| DjAbstraktw a răspuns:

Atunci cum se manifeta cand intri pe minecraft ceti face?