| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU, eu sunt jucator de LoL, vreau sa imi cumpar un campion, am 6300 de IP si nu stiu pe care sa il iau mentionez ca am lvl 14, as opta pentru yasuo, hecarim sau twisted fate care mi lati recomanda

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Vezi ce campioni sunt la liber sa-i poti incerca.Vezi si ce rol iti place, daca vrei ap, ad sau jungle. Mai toti sunt buni. Daca esti bun pe mid, ia tf-ul. Daca esti bun pe top ia-l pe yasuo. Daca esti bun jungle ia-l pe hecarim.

| adrian9811 explică (pentru CM7YRE):

Tf este twisted fate nu?

| CM7YRE a răspuns (pentru adrian9811):

Da