| TheGrayWolf21 a întrebat:

La cs 1.6 cum dai meciuri la clan si cum faci un clan? Repede am facut un clan(doar le-am zis la uni sa scrie -Kill4Fun- inaintea numelui da nu stu cum se face clan sau cum sa dai meciuri)Help!
Funda!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Crezi ca exista o anumita optiune pentru meciurile cu clanuri? Nu, acum ca ti-ai facut clan, trebuie sa vorbesti cu liderul unui alt clan pentru a stabili un meci intre voi. Va trebui sa alegeti o data, o ora si un server pe care se va disputa partida. ---< Va trebui sa-ti anunti fiecare membru in parte in legatura cu informatiile despre meci.

| killercs a răspuns:

Vrei sa dam un meci acum?