| ONtheAIR a întrebat:

Sal TPU, ma joc clash of clans si cand am intrat in joc m-am logat cu contul de google. Acum eu nu mai stiu parola de la contul de google si vreau sa imi schimb telefonul, dar sa raman la lv actual. Nu tin minte nici parola de la contul de yahoo pe care a fost facut contul ca e un id vechi. Acum intrebarea este pot sa mut satul pe care joc acum ( LV 8 th ) pe alt cont google?

Răspuns Câştigător
| LouannaCutiepie a răspuns:

Poți sa muti satul pe alt device, si nu cred ca contează ca nu iti știi parola, te va conecta automat (am facut asta odată)

Funda?

1 răspuns:
| MihaiTech a răspuns:

Este chiar foarte simplu. Iti poti schimba parola de la contul google din setari.