| ONtheAIR a întrebat:

Sal TPU mi-am luat clash of clans pe telefon si stiti ca acolo trebuie sa te loghezi cu contul google eu aveam deja un cont google in telefeon pe a lu taicamiu. Acum el a uitat parola de la cont si nici pe aia de la yahoo pe care a fost facut cpntul nu o stie, deci ar trebui sa aflu mai intai parola de la yahoo. Intrebarea este pot sa mut datele de pe un cont google pe altul?
Daca nu dati-mi va rog niste sfaturi cum as putea sa fac ceva pentru ca am ajuns departe la clash of clans si nu vreau sa pierd contul...

1 răspuns:
| Jokyo a răspuns:

Va trebui sa afli parolele pe rand sau sa iti faci alt cont si sa incepi clash of clans din nou sad