| BeB3LusHa a întrebat:

Ma puteti ajuta? cine din voi joaca woozwolrd? Sau cine din voi a comandat vreodata wooz in paypal visa etc? Credeti ca pot sa ma incredere daca comand sau? nu vreau raspunsuri de la cei care nu joaca... funda vot.

2 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Salut. Eu joc. Si eu imi doresc FOARTE MULT sa devin vip pe woozworld, chiar am convins-o pe mama la un moment dat (tata nu vrea in nici un caz), dar pana la urma am decis sa nu mai fiu pentru ca am vorbit cu o fata care mama ei a platit cu cardul si i-a luat mult mai multi bani de pe card si nici macar nu a facut-o pe fata vip, deci nu prea cred ca ar fi de incredere.
P.S. :Eu sunt Nicole140

| LittleMissCupcake a răspuns (pentru LittleMissCupcake):

Retrag ce am spus...sunt de incredere...pentru ca m-am facut vip cu cardul de credit big grin