| alexinho_2652 a întrebat:

Mi-am facut un server de metin 2 prin hamachi, dar pe server pot intra numai eu, ceilalti nu pot intra... DC? Cine ma ajuta dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| bLacKbaLL a răspuns:

Dami idul tau sa te ajut...

3 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

Un prieten de-al meu a facut la fel...intr-un fisiser ai ip-ul si parca cei care vor sa se conecteze trebuie sa aiba scris acela ip(era fisier txt parca)

| alexinho_2652 explică:

Alex_1_dinamo este id meu de mess

| alatace a răspuns:

Ceilatinu pot intra deoarece nu au hamachi asea mi s-a intamplat si mie am jucat si eu metin si m-am lasat si joc gta the sims 3 nfs undecover