| cristian51090 a întrebat:

Sal tpu.Nam ce face pe comp,dati-mi voi un joc interesant, un site. Dati-mi orice ca sa nu ma plictisesc pe comp

5 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Jocuri și multe alte chestii interesante găsești cu siguranța pe www.panalu.net

Răspuns utilizator avertizat
| Mayumi a răspuns:

Pai poti pe facebook, sunphoto, twitter, hi5, sau mai poti sa joci conquiztador. E un joc de cultura generala, doar ca trebuie sa iti faci cont, dar e super fain. Incearca!

| AlexMusiq a răspuns:

Www.joci.ro, conquiztador, sau poti downloada FIFA, Biliard, ce iti place tie.

| MrBandycot a răspuns:

Iti recomand un joc online, DC Universe, e un joc destul de mare de 18 gigabyte. daca compu tau nu duce atat, atunci scoate Prototype sau Godfather 2, sau un joc online League of Legends