| Olgutza22 a întrebat:

Buna TPU dati-mi va rog niste site-uri pentru fete de 16 ani ...nustiu ceva interesant ....ca ma plictisesc de moarte.

2 răspunsuri:
| tranquila1 a răspuns:

Aww :( si eu sunt la fel ca tine.
Eu am inceput sa folosesc : tumblr, hi5. facebook il foloseam deja :) si site'uri cu poze : instagram (cu el poti edita si poze mai exact culorile), weheartit. Ma mai informez despre moda, ingrijirea corpului de aici : http://www.femeia.ro/. Mai vizionez tutoriale pe you tube despre machiajuri etc. Mai intru pe site-uri de haine de exemplu starshiners mai imi comand cate ceva. Mai citesc statusuri :)) imi fac prieteni noi. Asa nu ma mai plictisesc. :) Site-uri pentru fete de 16 ani!? Cred ca te-ai referit la moda, ingrijire;). Te pup, PA - PA!;)