| FlAiser a întrebat:

Sal TPU nu stiti cand se pot face conturi pe League of legends pbe? ca mie nu imi merge sau daca nu daca aveti contrui pe care nu va mai jucat datimile mie.

1 răspuns:
| 5KD a răspuns:

Salut! Citeste aici...completeaza toate spatiile cand creezi contul si problema ar putea fi ca ai completat cu ceva ce era completat de altii. Poti schimba. Poate ca e folosit contul de email. In cazul asta schimba-l in unul valid care nu e folosit.
Daca nici asa nu merge incearca contul: ID:valiceldur PAROLA:qazqazqaz.
daca nu merge nici acest cont ca a trecut mult timp de cand nu l-am folesit contacteaza-ma pe Facebook cautand numele Valentin Crisan.Am o poza unpic verzuie cu mine stand intr-un copac.
BAFTA!^_^