| LamborghiniAventador a întrebat:

PC-ul meu are : Placa Video Nvidia GeForce G100, procesor Athlon II X2 215 si 4 GB RAM. Ce jocuri imi merge?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De mers, destule, dar de mers bine, cam nici unul. Ia-o usor cu un Solitaire, un Mario...
P.S. Imi pare rau pentru tine, dar trebuie' sa afli ca placa ta video, cind vine vorba de jocuri, e o mizerie ordinara. Nu, nu e "foarte slaba", ci una dintre cele mai mari nulitati de pe piata. sad

| LamborghiniAventador explică (pentru KodrutZ):

Mersi oricum, eram sigur ca placa video este jaf

| KodrutZ a răspuns (pentru LamborghiniAventador):

Vestile bune sint ca AgathaRo are dreptate. Deblocatul e irelevant, ideea e ca poti juca o gramada de chestii cu procul ala asa cum e el, atita vreme cit il pui linga o placa vido decenta.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Banuiesc ca nu ai procesorul deblocat. Este un procesor relativ bun. Alt factor este si distribuitia care ai instalat-o pe el 64 biti nu toate jocurile/aplicatiile iti ruleaza.