| Silviu9835 a întrebat:

PC-ul meu are 3070 mega ram, procesor AMD Athlon de 2.7 giga placa video NVIDIA GeForce G100 de 512 mega si windows 7.imi vor merge jocurile gen:Assassins creed 3, call of duty bo2, battlefield 3 sau altele nou aparute bine, adica grafica buna, fps-ul decent si fara lag? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| marius2313 a răspuns:

O sa iti mearga cu sigurasnta dar daca dai setarile de imagine pe minim la toate. asa am si eu pc ul xum il ai tu numai ca eu am 4 gb ram in rest si placa video si procesorul sunt la fel si mi-a mers

6 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

La ce cerinte ai... Nu. happy Cauta resursele pe care le foloseste jocul si compara... Jocurile astea cer mult mai mult daca vrei sa le joci cu grafica buna.

| marius2313 a răspuns (pentru alexandruth):

O sa mearga dar daca da setarile de la imagine la minim.

| alexandruth a răspuns (pentru marius2313):

Mai citeste odata intrebarea lui, ok?

| VasiDobie a răspuns:

Da,dar cu lag

| rasalas9 a răspuns:

Da,iti vor merge, dar lagul nu depinde de calculator happy.

| Marian_Sorin_1994 a răspuns:

Cod bo2 poate ...pe low; dar Battefield 3 sigur nu iti merge...