| vladutzmetin2 a întrebat:

Sal TPU, pe ce cs merge codul badboy? funda+vot si sa imi spuneti cum sa fac sa mearga badboy

2 răspunsuri:
| FloRyN36 a răspuns:

Depinde ce CS ai. In mod normal ar trebui sa mearga daca descarci codul oriunde dupa aceea il pornesti dai load cheat sau ceva de genu si intri in CS. Apoi apesi Insert sau End dar ar trebui sa-ti dea in descrierea codului cum se activeaza. Insa daca ai un CS ca al meu sau daca ai un cfg de la alt server s-ar putea ca daca apesi Insert sau End sa te bage pe un anumit server.

| vladutzmetin2 explică (pentru FloRyN36):

Pai ce CS trebuie sa am ca sa imi mearga?