| viperady a întrebat:

Sal TPU Stie cineva vreun joc gen Assassin Creed? Multumesc

6 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Dragons-age-2-funda

| Dimitrix a răspuns (pentru Iliutz):

Dragons age 2 nu seamana cu assassin's creed. in dragon's age mergi doar in fata ca si in avatar ( ai o zona limitata in care poti sa mergi ( nu poti sa mergi oriunde vrei)), iar in asssassin's creed poti sa mergi absolut oriunde in mapa oferita si are grafica mai buna si poveste interesanta.

| Iliutz a răspuns (pentru Dimitrix):

CE zici de prince of persia.

| Dimitrix a răspuns (pentru Iliutz):

Da e bun, dar nu este open world! un fel de avatar doar ca in evul mediu!

| Ionut9696 a răspuns:

Apare pe 15 noiembrie Assassins's Creed Reveletions

| Dimitrix a răspuns:

Prototype, Prototype2. seamana foarte mult doar ca povestea unuia se petrece intr-un oras plin de mutanti (anii 200) iar altul in anuii 1480-1520.