| AnimeFreak a întrebat:

Stiti cumva daca se pot face epice pe Metin2 Oriental?
P. S. cand zic epice ma refer la bratara, colier, coif, papuci, cercei sh scut.

4 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Pai pe acel server nu se fac epice (doar arme si armuri)m-am jucat si eu lvl 106 si 100:X:X:Xsi daca vrei sa faci du-te la ala care iti face pietrele+1+2...+6.mult noroc! daca vrei iti dau contul meu

| barky a răspuns:

Nu joc pe acel mt2, dar poti sa verifici daca se pot face epice la sura ala la intrare in atlanta. funda te rog happy

| DeyYyUu a răspuns:

Se poate da nu stiu din ce ies intreaba si tu pe metin sua un gm sau admin funda?

| OneInception3 a răspuns:

Nu pe acest mt2 sunt toate la magazin e un server mai mult pvp joaca www.darknessmt2renaissance.fr e mult mai tare crede-ma
Funda