| DeliaSteffy a întrebat:

Hii` pe metin2 Hammer ce status am nevoie la Shaman? si ce armura si arma, scut, bratara, papuci, colier si coif cercei? Ce pietre sa bag in ele? Cel mai bun si mai detaliat raspuns fundita.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Pai bagi la int prima data pv oricum iti ajung bagi la toate pai sti ce trebuie la shaman trebuie int rez magie pv critik semi om pai amu de ex bagi pe cercei semi om sabie critik si...mno eu iti zic baga int pv critik rez magie astea is cele mai importante la shaman Bafta poate si eu ma apuc big grin de hammer da e cam naspa ca e bug la warr si nu poti intra in arena

1 răspuns:
| sebyseby29 a răspuns:

Pai ce lvl esti?