| xyen13 a întrebat:

Sal TPU sunt nou si as vrea sa va intreb daca stiti niste jocuri de actiune sau aventura cu sabii, impuscaturi nu conteaza mai mult as prefera sabii dar sa fie frumos mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Incearca Darksiders

3 răspunsuri:
| C0lor a răspuns:

Iti recomand GTA san andreas multiplayer, Metin2, 4Story, Counter-Strike(ti-l recomand pe acesta deoarece e interesant cand ajungi la un anumit timp de joc, la inceput iti va parea plictisitor)

| Kazimir a răspuns:

Aveyond toate seriile.

| DomnulGest1 a răspuns:

Assasin creed :brotherhood sau prince of persia mai merge si troy happy