| xyen13 a întrebat:

Sal TPU ma cam plictisesc in ultima vreme si as vrea sa imi ziceti niste jocuri mai frumoase aventura, actiune, sabii, impuscaturi nu conteaza sa fie frumos sau online cum ar fi shaiya, wow sau metin2 mersi mult funda la cel mai rapid.

Răspuns Câştigător
| AlEx0 a răspuns:

A.R.E.S.: Extinction Agenda, Xenus 2, Battlefield Play4Free, El Matador, Dead Space 2, Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory, Boiling Point Road To Hell, Dark Messiah of Might & Magic, Payday the heist, Alien Shooter Vengeance sper sa iti placa jocurie...XD

1 răspuns:
| liviusefu a răspuns:

Farmerama poate metin2hd