| Alyn1998 a întrebat:

As vrea niste jocuri de aventura gen: Prince of persia, bloodrayne, assassin creed, prototype(fara acestea) dar sa nu fie cu impuscaturi sau macar nu prea mult dar vreau sa fie cu sabii sa mergi pe pereti nu conteaza cat de nou ar fi

funda

3 răspunsuri:
| mihai10_8918 a răspuns:

Jocuri gen Assassin`s Creed nu cred ca exista.Jocul a aparut in 2007 si a fost ceva ce nu s-a mai vazut pana atunci.Nimeni nu a mai facut un asemenea joc asa ca nu prea sunt jocuri asemanatoare cu Assassin`s Creed.Nici cu Prince of Persia Nu prea sunt.

| SeBBy_3213 a răspuns:

Seria harry potter si avatar the game

| BlueEyes_4409 a răspuns:

Uite aici un site cu f. multe jocuri;) http://www.downloadjocuripc.com/ funda?