| Andreyuyu a întrebat:

SAl TPU va rog sa-mi spuneti si mie cum se num prog alea de facut efecte adica stiti ca pe youtube sunt filmulete cu oameni care fac rasengan si chidori printrun prog mi-l dati daca il stiti plsss

1 răspuns:
| Ceapone66 a răspuns:

Nu stiu ce sunt rasengan si chidori dar ca sa poti adauga efecte de toate tiputile ai nevoie de un program ca Adobe AfterEffects. Mai sunt si altele dar nu le stiu. Te avertizez ca nu e foarte simplu de folosit. Dar gasesti tutoriale pe internet.