| Hrehorciuc_Liviu_1989 a întrebat:

Sal TPU
Vreau ma ma joc un metin 2 in care cresti repede si faci bani si iteme bune
Va rog sa imi dati niste metinuri faine in afara de lunaris si ozeron
Cel mai bun metin primeste funda

Răspuns Câştigător
| andreimessi22 a răspuns:

Salut,
Eu am jucat metin2 BlackNight ii super. Daca te joci o zi intreaga faci lv 50. Are 150 de lv. Iteme +9 in magazin pana la lv 65 cred la lv 70 te duci in padurea rosie si faci 500kk intr-o zi. Ar trebui sa il incerci.winking FUNDA?

3 răspunsuri:
| Pro2012 a răspuns:

Metin2 United

| smackmario12321423432123 a răspuns:

Cauta Metin2RoSpeed sau Metin 2 Apollo eu am avut lv la Ro 81 si la Apollo 88 Are otel+9 are multe vezi si tu ai faci bani multi eu de la 80 la 85 LA Apollo am facut 1kkk eu ti-am dat niste detalii daca vrei sa vezi bv tie

| Hrehorciuc_Liviu_1989 explică (pentru smackmario12321423432123):

Am jucat metin 2 apollo si am full set al lv 152