| UnderShoTeR a întrebat:

Ziceti-mi niste metinuri frumoase sa fie sa-ti iei p npc sa fie frumos sa nu cresti nici prea repede si nici prea greu asa si sa fie frumos cu iteme mai ieftine casa faci bani frumosi plzz pentru cel mai fain metin are funditabig grin

3 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

Iti recomand serverul meu e al doilea cel mai bun din Romania dar e si pe romaneste www.metin2rospeed.ro si uite si un filmulet :http://www.youtube.com/watch?v=AlDQ1n46lIA

| ovixul a răspuns:

Uite aici niste metinuri sper sa iti placa : mt2 united, mt2 moon, mt2gth,mt2 black magic. Sper ca iti plac!

| creazzzzyyyyy a răspuns:

Metin2 Ro
metin2 privare&tim
metin2UK

fundita?:X