| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, vreau sa imi cumpar steam de cs 1.6 si nu stiu cum, am cont pe steam. Counter Strike 1.6: Condition Zero esre CS cu steam? sau care ca sunt mai multe feluri de cs acolo, si cum il cumpar? MS mult FUNDA

3 răspunsuri:
| madutzzu2121 a răspuns:

Salut.am eu cont steam de vanzare. counter strike 1.6 counter strike condition zero si counter strike condition zeor deleted scenes

| mateiandrei10 a răspuns:

Salut daca vrei iti vand eu un cont.Contacteazama la id: matei_andrei_uta

| mateiandrei10 a răspuns:

Daca vrei am eu unul de vanzare ca m-am lasat de cs, contacteaza-ma la id de mess: matei_andrei_uta