| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola la grepolis dar nu merge am dat la am uitat parola si am completat acolo cum trebuia si dupa aia spune ca un mesaj a fost trimis la adresa de email specificata si cand sa vezi nici un e-mail trebuie sa aflu urgent cum sa schimb parola pana diseara va rog ajutati dau funda
PS:Am pus si acolo pe forum intrebare dar vad ca nu imi raspunde nimeni

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Cand ti-ai facut accul ai facut pe alt email? Uita-te in toate sub categoriile mailului spam, trash si imbox.