| EdyJm3k3ru a întrebat:

vreau sa-mi fac un sv de samp dar cand il scriptez imi da o eraoare :#include ce ar trebui sa scriu acolo ca sa mearga?

2 răspunsuri:
| Sean a răspuns:

Eu zic sa urmaresti multe tutoriale, daca ai probleme la inceput...

| Mitzzăăă a răspuns:

In primul rand, daca a fost deschis direct din gamemode, deschidel din pawno. Si ar trebui sa ai sau sa pui #include pe liniile de la inceput cu celelalte. Sau iti lipseste folderul include din server. Descarca include-uri happy Daca tot da asa fa un print screen happy