| ionutalecs a întrebat:

Sal TPU vreau sa modifica gta sa adica sa pun maisini si cand iau masini de pe gta inside nu stiu ce masina inlocuiec

intrebarea este cum sa fac sa inlocuiesc maisnile mai simplu
pentru ca de pe gts inside iau o masina o introduc si cand ma alta imi da ca sa inlocuiesc tot aceeasi masina

si cum fac sa scrie in romana adica sa inlocuiesc eu scrisul sa scriu la new game sa scriu ceva de genu' : Hai Mah AZO incepe azi jocul nou

1 răspuns:
| DarkGhost a răspuns:

Iti trebui un progrma special ca stiu ca varul meu a facut un gta propriu a adugat masini nou omeni noi arme noi dar nu stiu programul