| zEd_1442 a întrebat:

De curand m-am apucat sa joc San Andreas MultiPlayer. Intrebarea mea este urmatoarea : cum pot adauga alte skin-uri la masinile din GTA SA si sa pot juca online? Sa nu mai iau crash. Si nu vreau sa stiu cum sa inlocuiesc o masina cu GGMM / IMG sau alte programe deoarece stiu, eu vreau sa stiu cum pot juca sa-mp cu alte skin-uri la masini. Multumesc!

1 răspuns:
| Bakerash a răspuns:

Salut zEd! Aici iti voi explica pe scurt, daca vrei sa aflii mai mult adauga-ma in lista de mess bakerash_bk. Ca sa poti juca online iti trebuie SAMP(san andreas multi-player) este un program care il gasesti foarte repede pe net, acolo iti setezi numele cauti un server il adaugi si play onwinking Daca vrei sa adaugi masini trebuie sa ai Gta san andreas mod installer si masinile pe care le gasesti pe gtainside si gtagarage. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca nu reusesti, cum am spus mai sus adauga-ma bakerash_bk big grin Succes!