| Gamers12 a întrebat:

Sal vreau sa fac un filmuletz metin2 ro si as vrea sa se auda si muzica cum fac atunci cand filmez cu FRAPS sa pot baga si sonor in film? cel mai bun raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Nu cred ca se poate dar poti sa filmezi intai fara muzica iar apoi intri in windows movie maker si ii bagi melodie. Daca vrei ca suntetele jocului sa nu se auda dai la audio iar apoi iti apare o bara sub film si acolo poti da pe mut iar asa se va auzi doar melodia.

P.S. Daca melodia e prea lunga poti sa o scurtezi tot cu windows movie maker.

1 răspuns:
| RoByBoY_9878 a răspuns:

Hm. downloadeaza hypercam2 e mai vechii... dai audo si bifeaza aia cu sound big grin