| Puffulets a întrebat:

La Fraps cum filmez fara microfon si sa se auda doar muzica ce o pun pe fundal nu sa se auda si ce vorbesc eu.A da si Cum pun sa se auda muzica ce o pun pe fundal.
Funda+VOT

Răspuns Câştigător
| nexus9710 a răspuns:

Intri in fraps, dai la movies, acolo o sa iti arate o chestie Sound capture seting, bifezi doar prima si a 2 a din dreapta primei, cu restul nu ai treaba

| Puffulets explică (pentru nexus9710):

Si cum pun muzica pe fundal?

| nexus9710 a răspuns (pentru Puffulets):

Tu pui piesa si la inregistrare se aude si ea happy

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Mai bine filmezi mut si dupa adaugi muzica la montaj.

| cine1cine a răspuns:

Puffulets, vezi că este un program care se numește bandicam. Cu ăla poți filma super mișto tot ce vrei, și filmările ocupă puțin spațiu, plus că are mult mai multe setări comparative cu fraps! Ai ințeles măi puroiffulețs?

| Tequila23 a răspuns: